Слухай онлайн
Політика

Етапування Тимошенко в колонію законне, - Пенітенціарна служба

Державна пенітенціарна служба України повідомляє, що етапування екс-прем'єра Юлії Тимошенко з Київського СІЗО в колонію здійснене відповідно до чинного законодавства в межах встановленого законом терміну.

Прес-служба відомства нагадує, що вирок Печерського районного суду Києва, яким Тимошенко визнана винною у скоєнні злочину та призначено покарання у вигляді 7 років позбавлення волі згідно з постановою Апеляційного суду столиці 23 грудня 2011вступив у законну силу. У зв'язку з цим Печерський районний суд Києва видав розпорядження про виконання вироку, яке направив до Київського слідчого ізолятора, повідомляє Кореспондент.

Згідно зі ст. 87Кримінально виконавчого Кодексу України особи, засуджені до позбавлення волі,направляються для відбування покарання не пізніше десятиденного терміну з вступу вироку в законну силу, повідомляє прес-служба.

Одночасно слідчий у кримінальній справі, де Тимошенко обрано запобіжний захід - утримання під вартою, повідомив адміністрації СІЗО про відсутність необхідності утримання засудженого в Київському слідчому ізоляторі.

"Таким чином, етапування Тимошенко Ю.В. 30 грудня 2011 з Київського СІЗО в колонію здійснено відповідно до чинного законодавства в межах встановленого законом терміну", - повідомляє прес-служба.

Загалом упродовж тижня напередодні нового року з Київського слідчого ізолятора у ВЗ в установленому законом порядку етапували всіх 209 засуджених, вироки щодо яких набули законної сили.

Як повідомлялося, захист Тимошенко подав скаргу в Генеральну прокуратуру на етапування екс-прем'єра в Качанівську виправну колонію в Харкові.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ