Слухай онлайн
Спорт

Фігуристи Голубцова і Білобров виграли "золото" в Стамбулі

Як повідомили у прес-службі Федерації фігурного катання України, у Стамбулі (Туреччина) триває міжнародний турнір Bosphorus Cup 2019.
Українські фігуристи Голубцова і Білобров

Після срібла і бронзи українцям вдалося, нарешті, виграти і золото. У змаганнях юніорських танцювальних дуетів перше місце зайняли Марія Голубцова і Кирило Білобров. Вони набрали 162.75 бала. Їм вдалося випередити два російських дуети — Єлизавету Шічіну і Гордія Хубулова (157.22), а також Ангеліну Лазареву і Максима Прокоф’єва (156.84).

На жаль, інші українці опинилися далеко від п’єдесталу. Анна Чернявська та Олег Муратов посіли дев’яте місце. А Софія Лизогуб і Данила Єфременко стали 17-ми.

В одиночному катанні у жінок Анна Іванченко зайняла 11-е місце, а Міріам Абдулкарімова — 12-е.

У чоловічому одиночному катанні змін в порівнянні з короткою програмою взагалі не відбулося. Андрій Кокура так і залишився восьмим, а Сергій Соколов — десятим.

Завершиться турнір змаганнями танцювальних дуетів серед дорослих і тут в України є види на ще одну медаль. Олександра Назарова і Максим Нікітін поки посідають друге місце, відстаючи від поляків Наталії Калішек і Максима Сподирева на 1,54 бала.

Нагадаємо, як писало Гал-інфо, гонщик Mercedes Льюїс Хемілтон виграв фінальну гонку сезону, яка відбулась на трасі Яс-Маріна. Британець завершив сезон "великим шоломом".

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ