Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Політика

Філатов затвердив секретаря, обраного на виїзному засіданні в Дніпропетровську

Мер Дніпропетровська Борис Філатов затвердив Загіда Краснова секретарем міськради, обраного на виїзній сесії. Про це Філатов написав на своїй сторінці у Facebook.

"Я підписав рішення сьогоднішньої сесії про вибір секретаря міськради, а також про виділення з бюджету коштів на надбавки бюджетним працівникам", - повідомив він.

Філатов також зазначив, що в ситуації, коли електоральні симпатії мешканців Дніпропетровська розділилися навпіл, у міськраді було створено двох депутатських груп, які мають протилежні інтереси - 32/32.

"Подібна ситуація паралізувала роботу міськради, оскільки депутати не могли визначитися з кандидатурою секретаря. Як міський голова Дніпропетровська, я визнаю безумовне право депутатів на вибір секретаря міської ради, і не можу перешкоджати їхньому вибору", - зазначив він.

"Міський голова представляє інтереси всіх жителів і повинен, на відміну від депутатів, стояти над "битвою", - зазначив Філатов.

Він нагадав, що вніс на пост секретаря міської ради кандидатуру депутата від "БПП-Солідарність". І другий раз вже депутати фракції "УКРОП" у повному складі висунули цю ж кандидатуру. Тим не менш, голоси так і не було зібрано.

"Хочу особливо підкреслити, що депутат, який долучився до "групи 32-х", і який дозволив створити більшість у міськраді, є членом саме фракції "БПП-Солідарність". Таким чином, він порушив партійну дисципліну, політичні зобов'язання і дозволив обрати секретаря із протилежного табору", - зазначив Філатов.

"Незважаючи на численні звинувачення на мою адресу щодо узурпації влади, нинішніми діями показую свою готовність вести діалог з різними політичними партіями", - додав він.

Як відомо, частина міськради у складі Опозиційного блоку і "Громадської сили" провела напередодні виїзне засідання.

Краснов був бізнес-партнером екс-регіонала Олега Царьова, який є палким прихильником розвалу України. На виборах у 2006 році він очолював партію "Громада". Після обрання, партія вступила в альянс з Партією регіонів, блоком Наталі Вітренко і з КПУ.

Українська правда

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ