Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Політика  |  Cуспільство  |  Надзвичайні події

У Дніпрі вдови ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС отримають грошові виплати

Борис Філатов FB
Борис Філатов FB
Борис Філатов FB
Борис Філатов FB
1/2
Завтра, 26 квітня, у Дніпрі вдови ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС отримають грошові виплати у розмірі 2 тис. грн. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив Борис Філатов, міський голова Дніпра.

Як зазначається у повідомленні, сьогодні Борис Філатов зустрівся із постраждалими та ліквідаторами наслідків на ЧАЕС, а також активістами чорнобильського руху.

Також  мер Дніпра вручив 20 почесних медалей «Захисник Вітчизни».

"Міська влада завжди допомагатиме чорнобильцям. У нас в місті працює спеціальна Програма підтримки постраждалим від аварії на ЧАЕС, яка є однією з найбільш фінансово насичених в країні.

У цьому році на програму виділено понад 9,3 млн.грн. У неї входять матеріальні виплати, придбання ліків, лікування, адресна допомога на оплату житлово-комунальних послуг. Також місто взяло на себе відповідальність фінансувати санаторне лікування ліквідаторів  наслідків аварії на ЧАЕС", - йдеться у дописі.

Додамо, завтра, 26 квітня, 31 річниця з дня катастрофи, коли з різницею у дві секунди відбулись два вибухи на четвертому реакторі Чорнобильської АЕС, в результаті яких сумарна радіація ізотопів, викинутих в повітря, склала 50 мільйонів кюрі, що в 30-40 разів більше, ніж при вибуху бомби в Хіросімі в 1945 році.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ