Слухай онлайн
Cуспільство  |  Спорт

Франція видає візи родині маленького фаната – офіційна заява

Посольство Франції в Україні повідомило, що прийняло рішення видати візи родині маленького вболівальника Володі Бобенчика, після того як вони виправили проблеми у своїй візовій заявці. Про це йдеться в офіційній заяві посольства, що є в розпорядженні "Європейської правди"

"(У початковому вигляді) в досьє було кілька прогалин, які не дозволяли дати йому позитивну відповідь. Посольство Франції ще минулого тижня зв'язалося з родиною, щоб чітко пояснити, у чому полягали проблеми з документами і які елементи потрібно виправити. 

Ці елементи сьогодні вранці були, нарешті, передані до консульського відділу,  що дозволяє нам видати візи", - заявила, зокрема, посол Франції в Україні Ізабель Дюмон.

"Можу лише висловити жаль, що ця справа набула таких масштабів", - додала вона.

Посол Дюмон також вважає некоректними претензії до посольства, які звучать в ЗМІ через численні проблеми візових заявників.

"Візовий відділ консульства Франції в Україні цілком в змозі впоратися з напливом запитів на отримання віз, що генеруються Євро-2016. Для цього заздалегідь було вжито відповідних заходів: було відкрито два додаткових вікна для прийому візових звернень; тимчасово було набрано додаткових співробітників.

Увесь наш колектив працює понаднормово, щоб якнайшвидше опрацювати усі подані на розгляд документи та видати необхідні візи у разі дотримання всіх належних вимог", - заявила вона.

Посол також порекомендувала "подавати документи, як мінімум, за місяць до запланованої дати від’їзду". 

Європейська правда

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ