Слухай онлайн
Політика

Головний тюремник: Тимошенко стало зле після 30-хвилинного душу

Голова Державної пенітенціарної служби Олександр Лісіцков запевняє, що Юлія Тимошенко відчула себе зле після прийняття душу. Про це він заявив журналістам у Верховній Раді, коментуючи заяву Олександра Турчинова про те, що Тимошенко 6 січня на дві години втратила свідомість.

"Це було 6 числа, ввечері. Тимошенко прийняла душ, хвилин 30 була в душі, після цього відчула недомагання. Вона попросила співкамерницю запросити лікаря. Буквально впродовж 4 хвилин прибули черговий лікар та медсестра, вони поміряли пульс. Тиск дійсно був понижений. Була зроблена ін’єкція і було запропоновано поставити крапельницю, після цього через 5-10 хвилин тиск стабілізувався", - сказав Лісіцков.

За його словами, у результаті тиск Тимошенко стабілізувався до показника 100 на 60.

Лісіцков також спростував заяву Турчинова про те, що Тимошенко була без свідомості.

"Я в цей момент не був, але я знаю, що вона свідомість не втрачала. Може, у неї запаморочилося в голові під час падіння тиску. Це буває, кожен з нас, хто був у лазні, у парилці парився, виходив і в нього голова паморочилася", - сказав він.

Водночас заступник міністра охорони здоров’я Раїса Моїсеєнко, яка входить до комісії МОЗ щодо нагляду за станом здоров’я Тимошенко, повідомила, що комісія прибула до колонії "в районі першої години ночі 7 січня".

"Я Тимошенко не бачила без свідомості. Вона поскаржилася на запаморочення. Коли ми приїхали, стан її здоров’я був задовільний. Лікування вона переносить нормально, я буквально сьогодні знову телефонувала, і загрози життю не виявлено", - сказала вона.

За словами Моїсеєнко, Тимошенко багато разів пропонували здати аналізи у колонії, але вона відмовлялася.

Однак, за її словами, 7 січня, після запаморочення, екс-прем’єра обстежили на території Харківської обласної клінічної лікарні, і з її згоди у неї було взято кілька аналізів, зокрема, аналіз крові.

Моїсеєнко також спростувала інформацію про те, що Тимошенко не може самостійно пересуватися.

"Вона ходить, вона пересувається, вона сильна жінка, вона піднімається", - сказала вона.

"Є певний больовий синдром, але при такому захворюванні найголовніше – це рух, його треба відновлювати і посилювати. Якраз для цього потрібен комплексний масаж та лікувальна фізкультура", - зазначила Моїсеєнко.

У свою чергу Лісіцков додав, що, крім цього, Тимошенко слід побільше дихати свіжим повітрям.

Українська правда

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ