Слухай онлайн
Економіка  |  Політика

Гройсман: Бізнес має працювати без контактів з чиновниками

Завдання влади – зробити ведення бізнесу легким. Щоб підприємці могли працювати просто, без контактів з чиновниками та держустановами. Про це Прем’єр-міністр Володимир Гройсман сказав під час презентації нової електронної послуги: державна реєстрація ТОВ, - повідомляє прес-служба Кабміну.

Глава Уряду зазначив, що раніше, щоб організувати ведення своєї справи, бізнесу, потрібно було витратити дні, тижні, а іноді навіть роки.

ʺМи спрощуємо ведення бізнесу. Скасували сотні застарілих нормативних актів. Запровадили нову систему ризикоорієнтованого нагляду замість перевірок за формальними ознаками. Сьогодні презентуємо новий сервіс – підприємства, юрособи, ТОВ можуть реєструватися он-лайн, за три кроки. Підприємцям більше не треба нікуди ходити, вони можуть економити час, кошти і легко вести бізнесʺ, – сказав Володимир Гройсман.

Причому подання документів для нової реєстрації ТОВ буде виконуватись повністю в електронній формі, навіть рішення засновників буде створюватись як електронний документ та підписуватися електронними підписами засновників.

Послуга дозволятиме не тільки зареєструвати підприємство у ЄДР, а й одночасно подати відповідні документи на реєстрацію застосування спрощеної системи оподаткування, а також реєстрацію платником ПДВ.

Глава Уряду нагадав, що Україна зараз посідає у рейтингу Doing Business 71-ше місце.

ʺНаше амбітне завдання – увійти у топ-40. Уряд вніс такі пропозиції до Парламенту. Сподіваюся, що новий Парламент буде швидко ухвалювати необхідні рішення. Це забезпечить прихід нових інвестицій, робочі місця та розвиток економіки. Головне – щоб цю легкість відчував кожен підприємецьʺ, – сказав він.

Довідково

Наразі на Урядовому порталі kmu.gov.ua доступні 120 електронних послуг у різних сферах: соціальний захист, ведення бізнесу, транспорт, фінанси та податки, будівництво та нерухомість.

Лише за минулий рік користування е-послугами збільшилось утричі:

- 57 тисяч громадян скористались послугами з реєстрації ФОП;

- 160 тисяч осіб оформили довідку про несудимість;

- 500 тисяч отримали витяг про земельну ділянку;

- 69 тисяч громадян скористались онлайн-оформленням допомоги на дитину;

- 280 тисяч оформили субсидію он-лайн.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");