Слухай онлайн
Cуспільство

Гряда стала першою з приєднаних громад, де реалізували проєкт Громадського бюджету

фото - Оксана Калиняк
фото - Оксана Калиняк
фото - Оксана Калиняк
фото - Оксана Калиняк
фото - Оксана Калиняк
фото - Оксана Калиняк
1/3
Гряда стала першою серед приєднаних громад Львівської МТГ, де реалізували проект Громадського бюджету. Для вихованців місцевого дитячого садка закупили мультимедійне інтерактивне обладнання: екран, ноутбук, колонки та проектор.

Про це інформує пресслужба ЛМР.

Авторкою проекту є Оксана Калиняк.

«Ще торік мешканці Гряди, яка увійшла до складу Львівської міської територіальної громади, вперше отримали шанс долучитися до участі у Громадському бюджеті. До цього таку нагоду мали лише львів‘яни. Тож ініціативна громада, не зволікаючи, одразу подала на Громадський бюджет Львова мікропроект щодо придбання у місцевий садочок мультимедійного інтерактивного обладнання.

Мешканці були активними під час голосування, і перша участь в Громадському бюджеті стала успішною – місто профінансувало проект, вартістю майже 70 тисяч гривень.

Мультимедійні пристрої вже давно є необхідними елементами в сучасному освітньому та культурному процесі. Вони урізноманітнюють дозвілля дітей та допомагають краще адаптувати дошкільнят, яких у Гряді багато, до школи», - розповіли у департаменті міської агломерації ЛМР.

Цьогоріч Гряда знову подала на Громадський бюджет проект, який передбачає відкриття сучасної шкільної їдальні. Чи переможе і цей проект, залежатиме лише від того, як активно голосуватимуть мешканці. Нагадаємо, голосування розпочнеться 1 листопада і триватиме до 15-го.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ