Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Політика  |  Війна з Росією

ГУР: на виборах путіна «проголосують» мертві і полонені окупанти

Це значно полегшує «виборчим комісіям» завдання з фальсифікації результатів

Фото: Depositphotos

Керівництво міноборони рф дозволило військовослужбовцям, які беруть учать у так званій сво, голосувати за путіна, навіть не зʼявляючись на «виборчі дільниці».

Це значно полегшує «виборчим комісіям»  завдання з фальсифікації результатів, інформує в телеграмі Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

Згідно з останніми вказівками головного військово-політичного управління мо рф критерії ідентифікації виборців з числа військовослужбовців спрощені настільки, що немає необхідності для їхньої фізичної участі у голосуванні. А для підтвердження особи не потрібен паспорт чи військовий квиток – достатньо навіть фотокопії документів.

Очевидно, що у такий спосіб російські «виборчі комісії» намагатимуться збільшити кількість виборців путіна, залучивши до «голосування» так звані «мертві душі». Зокрема, до числа осіб, що «проголосували», поряд із наявними військовослужбовцями, планують додати також і тих, хто нещодавно загинув, зник безвісти або потрапив у полон.

Враховуючи, що українські захисники, за офіційними даними, щодня завдають російським загарбникам численних втрат на території України, кількість тих, хто у такий спосіб «підтримає» путіна може виявитися досить значною.

Кремль здійснює цілий комплекс заходів для фіктивного проведення так званих «виборів президента рф». Хоча усім очевидно, що ні сам факт цих виборів, ані їх результати не є засобом легітимізації путінського правління ні в росії, та за її межами.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ