Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

Гуртожиток на вул. Лінкольна приймуть у комунальну власність

За позовом прокуратури Львівську міську раду зобов’язали прийняти гуртожиток на вул. Лінкольна до комунальної власності повідомила прес-служба прокуратури Львівської області.

Львівським окружним адміністративним судом задоволено позов     заступника прокурора Львівської області та зобов’язано виконавчий комітет Львівської міської ради провести державну реєстрацію права власності  на будинок  на вул. Лінкольна, 29   (гуртожиток ДП «Текстиль» ЗАТ «Левтекс») за територіальною громадою м. Львова.

Крім цього, згідно з постановою суду, виконавчий комітет повинен вжити заходів для забезпечення належних, відповідно до технічних вимог, житлових умов у помешканнях гуртожитку, а також повернення у судовому порядку незаконно приватизованих приміщень, перевірки правомірності їх закріплення за окремими мешканцями та належного розгляду звернень громадян із цих питань.

Зазначимо, що судом також задоволено вимоги частини жителів будинку, які приєднались до розгляду цієї справи на стороні прокуратури, щодо приведення рішень виконавчого комітету ЛМР   у відповідність до вимог чинного законодавства.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ