Слухай онлайн
Cуспільство

Інформація про поліс страхування автомобіля віднині доступна в додатку "ДІЯ"

Відтепер для водіїв у Дії доступний повний комплекс: посвідчення водія, техпаспорт та автоцивілка. Про це повідомили на офіційній Facebook сторінці Міністерства цифрової трансформації України.

Як працює?

Мобільний застосунок робить запит по номером авто в систему МТСБУ щодо наявності страховки. Якщо у вас дійсний страховий поліс, в меню техпаспорта у Дії ви побачите рожеву бігучу стрічку «страховий поліс дійсний». Якщо у вас його не має, то жовту — «страховий поліс не дійсний».

Автоцивілку ви можете перевірити з будь-якого смартфону, де встановлена Дія. За допомоги QR-коду на тех паспорті ви можете звірити документ з даними в реєстрі. Страховий поліс буде доступний тільки власникам авто.

Звертаємо увагу! Для відображення документу оновіть Дію до версії 1.7.2.

Як зазначають в міністерстві, архітектура Дії побудована так, що на серверній частині взагалі не здійснюється зберігання персональних даних користувачів. Дія відображає їх, лише здійснюючи разовий запит. При цьому інформація в каналах передачі даних передається в зашифрованому вигляді, а на деяких етапах – використовується подвійне шифрування.

Юридична сила автоцивілки в смартфоні визначена у Постанові КМУ № 956 від 23.10.2019

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...
");