Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

Інформацію про послуги та пільги для захисників та ветеранів зібрали на одному порталі

На єдиному Порталі зібрали всі послуги та пільги для захисників та ветеранів, що доступні в громадах Львівщини, - Львівський обласний ТЦК та СП.

Це інформаційний ресурс, який містить інтерактивну мапу установ Львівської області. Зокрема тих, які надають послуги та пільги ветеранам, захисникам, членам їхніх сімей, сім’ям загиблих, зниклих безвісти чи в полоні, а також сім’ям Героїв Небесної Сотні.

Для того щоб скористатися Порталом потрібно спершу зайти на сайт Львівської ОВА, знайти розділ Захиснику та Захисниці та натиснути на портал - http://surl.li/tzrtg

Покрокова інструкція:

  • Якщо ви зайшли на Портал, то спершу оберіть категорію: військовослужбовець без статусу, волонтер, доброволець АТО, особа з інвалідністю, учасник бойових дій чи війни, учасник Революції Гідності (або члени їхніх сімей), родини загиблих військових чи зниклих безвісти;
  • Далі оберіть свою громаду у наступній категорії;
  • Визначте тип послуг, які шукаєте: бізнес, житло, культура та дозвілля, лікування/реабілітація, навчання, послуги на житлово-комунальні послуги, правова допомога, працевлаштування, соціальна підтримка.

Після усіх цих дій, на мапі з’являться відмітки, де можна отримати вказану вами послугу у вказаній вами громаді чи поблизу.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ