Слухай онлайн
Політика  |  Культура

Ірина Подоляк написала заяву на звільнення

Заступниця міністра культури Ірина Подоляк написала заяву на звільнення. Фото документу вона розмістила на своїй сторінці у Facebook.

Фото - 24 канал

"Я прийняла запрошення Володимира Бородянського працювати у Міністерстві, бо бачила цю мету у формуванні глибинної суспільної взаємодії, яка базується на цінностях свободи, моральності, спільного блага, гідності та межової чесності", - сказано у дописі Ірини Подоляк.

Фото з Facebook Ірини Подоляк.

У дописі вона подякувала колегам за спільну працю.

"Не бачу жодного резонного приводу ще півроку чи рік реорганізовувати недореорганізоване Міністерство - це розмиває мету і не дає плодів, навіть скороспілих. Вважаю це стратегічною помилкою, яка відіб'ється на реальних людях. Дві найбільші тривоги, які залишаються зі мною і мобілізують - це реінтеграція і мова. Але, як будемо жити і робити своє, то будемо мати таку державу, яку збудуємо і на яку заслуговуємо, а все інше і всі інші, то лиш малюнки паличкою на березі океану - хвиля змиє", - написала Ірина Подоляк.

Подоляк за 400 тисяч "реформує" театри та пише тексти Бородянському на Facebook?

Нагадаємо, як повідомляло Гал-інфо, заступниця міністра культури Ірина Подоляк отримала майже 400 тис грн зарплатні у грудні. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ