Слухай онлайн
Політика

Івано-Франківська облрада збирається, щоб висловити недовіру голові

25 січня о 10.00 відбудеться пленарне засідання позачергової сесії Івано-Франківської обласної ради. Відповідне рішення вчора, 23 січня, було прийнято на Президії обласної ради, що її було скликано за ініціативою голови облради свободівця Василя Скрипничука. Повідомила прес-служба Івано-Франківської обласної організації ВО «Свобода».

Як повідомив Василь Скрипничук, депутати розглянуть питання про недовіру голові ОДА «регіоналу» Василю Чуднову. Цим самим депутати підтримають вимоги громади Прикарпаття, які вчора прийшли пікетувати обласну державну адміністрацію, закликаючи Чуднова скласти повноваження.

Сесію скликано на 25 січня, оскільки, зважаючи на перебування багатьох депутатів у Києві, її проведення у п’ятницю було б поставлено під загрозу через можливу відсутність кворуму. Наразі ж Президія обласної ради рекомендує Чуднову, користаючись можливістю, добровільно подати у відставку та вийти з Партії регіонів.

На сесії, як повідомив Василь Скрипничук, депутати також запропонують органам державної влади, які підтримують злочинний режим Януковича й тим самим виступають проти власного народу, негайно покинути приміщення, які перебувають у спільній власності територіальних громад краю.

«Якщо буде оскарження прокуратури, а воно очевидно, що буде навіть незважаючи на таке м’яке формулювання, ми будемо судитися! Але ми мусимо засвідчити свою позицію та наполягати на цьому!», – наголосив свободівець.

Окрім того, під час пленарного засідання депутати планують прийняти рішення про використання червоно-чорного прапора та прапора Ради Європи як частини символіки Івано-Франківської області, підтримати створення Народної Ради, прийняти рішення про ігнорування незаконних документів, які надходять від Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, а також звернутися до прокуратури, Служби Безпеки України та МВС не виконувати явно злочинні накази та переходити на сторону народу.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ