Слухай онлайн
Політика

Карчевський: "Nord Stream2" суперечить інтересам Центрально-Східної Європи

Маршал польського Сенату виступив на Четвертому саміті голів парламентів країн Цетрально-Східної Європи. Про це інформує Польське Радіо.

У польському Сенаті триває Четвертий саміт голів парламентів країн Цетрально-Східної Європи. До Варшави приїхали представники понад двадцяти країн. Політики розмовляли про "Падіння комунізму в Центрально-Східній Європі". Дата проведення саміту збігається з тридцятою річницею проведення у Польщі частково вільних виборів.

У своїй промові маршал польського Сенату Станіслав Карчевський наголосив на тому, список викликів, перед якими стоять країни Центрально-Східної Європи, з кожним роком "тривожно видовжується". Необхідно вчасно побачити виклики і на них реагувати, - сказав Карчевський, - оскільки «якщо їх вчасно не помітити - виклики можуть стати смертельними загрозами":

"Через російську загрозу державам східного флангу НАТО надзвичайно залежить на трансатлантичній єдності. Поділ між ядром Європейського Союзу та США, який поглиблюється, взаємовідносини між Вашингтоном і Анкарою, брекзит – це, без сумніву, виклики, з якими ми повинні впоратися. В нашому інтересі – послаблювати усі можливі напруження, які з’являються на цих лініях".

В оцінці Станіслава Карчевського, енергетичне порозуміння між Росією та Німеччиною, яке символізує інвестиція "Nord Stream2", суперечить інтересам Центрально-Східної Європи.

Польське Радіо

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ