«Кажани» двічі перемогли «Серце Поділля»

Волейболісти львівських «Кажанів» продовжують штампувати перемоги у чемпіонаті чоловічої Суперліги. У матчах 3 туру підопічні Угіса Крастіньша з рахунком 3:1 та 3:0 перемогли вінницьке «Серце Поділля».

У першому матчі боротьба загострилася не на жарт у 1 та 2 сетах, коли команди на тай-брейку визначали сильнішого. У першій партії з рахунком 34:32 перемогли «Кажани», у другій – 28:26 – «Серце Поділля». Втім, у третій та четвертій партіях «Кажани» довели свій вищий клас над суперником і святкували перемоги з рахунками 25:17 та 25:18.

У другому матчі вінничани змогли дати бій супернику лише у першому та третьому сетах, однак і в них сильнішими були господарі. У повторному поєдинку «Кажани» перемогли з рахунком 3:0 (25:21, 25:14, 25:23).

Найближчі домашні ігри ВК «Барком-Кажани» відбудуться 18-19 жовтня. Львівська команда гратиме з «МХП-Вінниця» - командою, яка, як і «Кажани» здобула 6 перемог у стількох матчах.