«Кажани» вийшли у наступний раунд єврокубку

Львівський волейбольний клуб «Барком-Кажани» вийшов у наступний тур фіналу Кубку ЄКВ - 116. Вчора, 28 листопада, львів’яни провели виїзний матч-відповідь з ізраїльським ВК «Маккабі» ( Тель-Авів). У підсумку – наша команда зіграла з рахунком 3:2 на користь суперника. Попри це - саме два виграних сети забезпечили «кажанам» вихід у наступний раунд єврокубку.

3:2 (25:22, 25:21, 24:26, 19:25, 15:13) – боротьба була насиченою. Перша партія – і явне хвилювання завадило «кажанам» показати свою міць. Господарі майданчику – зібраніші. Тож не дозволяють львів’янам розправити крила – 25:22. Далі «кажани» почуваються більш впевнено. Прийоми і атаки показують ізраїльтянам, що українці не збираються здаватись. Однак гравці «Маккабі» Дос Сантос та Голдрін виводять свою команду вперед - 25:21. Якщо два перших сети сильнішими таки стали господарі, то третій сет виявився переломним. «Кажани» зібралися і нарешті показали свій характер. Виділився грою – нападами та блоками -  Володя Тевкун, Євген Кісілюк,  Борис Жуков, Олександр Гладенко, Владислав Діденко. 24:26 і  19:25. Саме перемога у цих двох партіях вивела львівських «кажанів» в 1/16 фіналу ЄКВ. Тому програш у п’ятій         партії для нашої команди фактично нічого не означав.

Додамо, що серед гравців «Барком-Кажани» кращим став Володимир Тевкун – 23 очка. 16 очок набирає Євген Кісілюк. Кращий блокуючий – Владислав Діденко.

У «Маккабі» кращі гравці  Ілля Голдрін – 21 очко, Леонардо Рібейро Дос Сантос – 20 очок та Микола Рудницький – 14.

Нагадаємо, у домашньому матчі «Барком-Кажани»- «Маккабі» зіграли з рахунком 3:1.

Тепер перший матч 116 фіналу Кубку ЄКВ відбудеться 5-7 грудня у Львові, а матч-відповідь 20 грудня у Сербії. Наступним суперником львів’ян у Кубку стане сербська "Войводіна". Та сама команда, якій торік «кажани» поступились.