Слухай онлайн
Економіка  |  Cуспільство

Коли Львівська облрада відновить фінансування ремонту об’їзної дороги Яворова?

Ремонт об’їзної дороги міста Яворова (Львівщина), що служить відтинком шляху Рава-Руська – Судова Вишня, розпочатий та покинутий ще у липні минулого року, – досі не завершений. Дорожнє полотно далі – суцільна вирва.

Як передає сьогодні, 16 жовтня, власкор Гал-інфо, яворівчани бідкаються через цю проблему, бо транзитний великогабаритний транспорт курсує крізь середмістя Яворова, знищуючи капітально відремонтовану вулицю Маковея.

«Автомобілі, які мчать до ПП «Грушів», ПП «Рава-Руська», сіл Залужжя, Коти, Старий Яр, селища Немирова, їдуть по капітально оновленій вулиці Маковея в Яворові, бо на об’їзній гублять колеса», – б’ють на сполох яворівчани й погрожують навіть вдаватися до акцій непокори, якщо районна та обласна влади цією проблемою не переймуться.

За словами депутата Яворівської міської ради Михайла Дудича, ця об’їзна дорога місту не належить, нею повинні опікуватися район та область. Щоправда, в липні минулого року роботи стартували коштом Львівської обласної ради, але згодом припинилися через брак фінансування.

Фото Людмила Шубіна, Гал-інфо.

«При цій дорозі розташоване одне із найуспішніших в державі підприємств «Снєжка-Україна», яке відвідують, аби почерпнути інвестиційний досвід, чисельні іноземні делегації. Але доїхати їм до виробництва годі – така страшна дорога. Генеральний директор Марек Павлусь не раз і не два звертався в різні інстанції з проханням навести лад з цим вкрай понівеченим дорожнім покриттям, мовляв: ми створили робочі місця з добрими заробітками, скеровуємо в казну немалі податки, тож допоможіть.

Знаю, що керівник дорожників, які розпочали ці роботи, пропонував зробити об’їзну Яворова в борг, але за умови, що матиме гарантійний лист про оплату. Однак цього, як не прикро, не сталося», – пояснив депутат Яворівської міськради Михайло Дудич.

Фото Людмила Шубіна, Гал-інфо.

Голова Яворівської міської ради Володимир Сичак наголосив у розмові із журналістом, що районна казна таких великих грошей не має, щоб капітально полагодити об’їзну Яворова.

«Тими зверненнями в офіційні Львів, Київ районного депутатського корпусу впродовж останніх двадцяти років можна вистелити не одну дорогу. Ви краще запитайте про долю об’їзної Яворова в депутатів облради від Яворівщини, може вони в курсі справи», – порадив Володимир Сичак.

А депутат Львівської обласної ради Михайло Ковалик наголосив, що цю проблему разом з іншими обранцями від Яворівського району «проштовхує» з усіх сил, але наразі вдалося з обласного бюджету випросити 7 млн. грн., які вже освоєно торік. Як буде з рештою грошей, сказати щось конкретне зараз не може.

Власкор Гал-інфо переконався на власні очі, що легковикам, автобусам, великогабаритним вантажівкам годі проїхати об’їзною дорогою Яворова.

Фото Людмила Шубіна, Гал-інфо.

«Якщо далі так піде, то оті мільйони, витрачені на вулицю Маковея в райцентрі, пропадуть. Бо по об’їзній можна хіба що танком проїхати», – зазначив один з водіїв.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ

");