Комуністи не заступатимуться за памятник Леніну бо переконані що його охороняє ЮНЕСКО
Слухай онлайн
Політика

Комуністи не заступатимуться за пам’ятник Леніну, бо переконані, що... його охороняє ЮНЕСКО

Комуністи не заступатимуться за пам’ятник Леніну в Києві, бо переконані, що його охороняє ЮНЕСКО, — повідомив «Гал-info» народний депутат України, голова ЛОО КПУ Олександр Голуб. Як він заявив, пам’ятник комуністичному вождю, який знаходиться на Бесарабській площі у Києві, ніхто не знесе (як того, нагадаємо, 7 листопада збирається вимагати ВО «Свобода»), бо цей пам’ятник знаходиться під охороною ЮНЕСКО. Для довідки, до спадщини ЮНЕСКО в Україні належать лише три об’єкти: Софія Київська, Києво-Печерська Лавра та історичний центр Львова.
 «Ми жодним чином не реагуватимемо на пікети «Свободи», на 7 листопада ми готуємося до святкування річниці Великої жовтневої соціалістичної революції. Я не думаю, що хтось серйозно сприйматиме акції «Свободи». Просто в такий спосіб Тягнибок зайвий раз намагається нагадати про себе виборцям, адже «Свобода»  не пройшла до парламенту і він нікому не потрібен», — наголосив Олександр Голуб.
 Як наголосив головний комуніст області, КПУ категорично проти демонтажу пам’ятника Леніну у Києві, і якщо Київська міська рада погодиться на вимоги «Свободи», хоча й Голуб у цьому дуже сумнівається, то комуністи зроблять все для того, щоб не дозволити це.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...