Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Політика

Координаційна рада Львівщини з підтримки антикризової коаліції у ВР закликає пікетувати ЛОДА

Сьогодні, 17 липня, Координаційна рада Львівщини з підтримки антикризової коаліції у Верховній Раді оприлюднила заклик до громадян Львівщини щодо пікетування ЛОДА. Подаємо текст заклику:

„Шановні краяни! Ми звертаємось до Вас із закликом підтримати нас у пікетуванні ЛОДА 18 липня 2006 року о 12 годині, у спротиві їх намірам утворити однопартійну владу на Львівщині, узурпувати настрої та громадську думку населення, які своїми діями дестабілізують обстановку в області, займаючи деструктивну позицію в оцінці політичної ситуації в країні.
   Ми виходимо з того, що підтримуємо сформовану президентську та парламентські гілки влади, які обрані українським народом на Заході, Сході та в Центрі України.
   У Верховній Раді конституційно сформована більшість, обрано Голову Верховної Ради та його заступник, формуються комітети і комісії, більшість подала Президенту кандидатуру на посаду Прем’єр – міністра. Тому треба дати можливість Президенту та Верховній Раді завершити формування виконавчої гілки влади в країні.
   Замість того, щоб підтримати ці наміри, львівські „князьки” зчиняють галас, приймають неправомірні рішення, в яких підбурюють людей до неадекватних дій. У них одна мета – залишитись при владі, далі грабувати державний бюджет, збагачуватись за рахунок населення. Вони розуміють, що з приходом прозорої влади, їм прийдеться відповідати за скоєні злочини, за доведення народу до зубожіння, за непрофесіоналізм та політичну близорукість.
   Ми нагадуємо краянам, що перший крок до примирення, до об’єднання народу України зробив ще у вересні минулого року наш Президент Віктор Андрійович Ющенко.
   Тому, всілякі спроби дестабілізувати становище в Центрі і на місцях, заклики до розпуску обраної народом Верховної Ради України розцінюються – як заклики до державного перевороту. Наслідки таких закликів однозначні – зрада народу.”
   Під закликом підписалися: перший секретар ЛОО КПУ Олександр Калинюк, перший секретар ЛОК СПУ Євген Таліпов,  голова ЛОВ ПР Народний депутат України Олексій Радзієвський.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ