Слухай онлайн
Політика

Кучма: п’ять років викинуті на вітер

Екс-президент Леонід Кучма вважає, що минулі п'ять років в Україні викинуті на вітер. Про це він сказав в інтерв'ю газеті Corriere della Sera, – повідомила Українська правда.

 

Віктор Ющенко, який прийшов до влади в результаті "помаранчевої революції", протягом цього періоду підштовхував країну до катастрофи. "Ми сварилися з нашими традиційними друзями і не зробили вперед жодного конкретного кроку, навіть у відносинах з Європою", - пояснює Кучма.

 

Зараз, за його словами, розвал спостерігається практично в усіх галузях: у внутрішній політиці, у зовнішній політиці, в економіці.  Всі останні роки влада займалася лише популізмом, додав він.

 

Говорячи про відносини між новим президентом і Верховною Радою, Кучма сказав, що жоден з депутатів не хоче розпуску парламенту, тому треба працювати, щоб сформувати коаліцію, яка могла б повернути хоча б мінімум стабільності.

 

Можна співпрацювати навіть з партією президента Ющенка, який йде, там є люди, з якими можна домовлятися, зазначив екс-президент.

 

Що стосується особистих стосунків між Ющенком та Віктором Януковичем, то між ними, вважає Кучма, немає проблем особистого характеру.

 

З приводу Юлії Тимошенко Кучма сказав: "Ах, якби ця жінка поводилася як жінка, а не як Везувій! Коли вона говорить, її рот завжди походить на жерло вулкана".

 

Говорячи про відносини з Заходом і, зокрема, із США, Кучма висловив упевненість у тому, що Янукович без проблем відновить відносини, оскільки у Вашингтоні в Білий дім, нарешті, прийшла нормальна людина.

 

Що стосується відносин з Росією, то, на думку екс-президента, варто повернутися до старого проекту, який запропонував він сам: створити консорціум між Росією, Україною та європейськими країнами-споживачами, щоб краще керувати трубопровідною мережею.

 

"І тоді газові кризи, що повторюються, стали б спогадом про минуле", - упевнений Кучма.

 

За словами екс-президента, повертається його команда, його люди: "Все обнулилося. Я задоволений, що все повертається"

 

Українська правда

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ