Слухай онлайн
Cуспільство

Курсанти Львівського університету МНС запобігли пожежі в електропотязі

Курсанти Львівського державного університету безпеки життєдіяльності МНС під керівництвом викладачів евакуювали людей та загасили пожежу у вагоні електропотяга №807 Львів-Мукачево. Про це повідомили сьогодні, 23 березня, у прес-службі ЛДУ БЖД МНС.

 

 

У суботу, 20 березня, начальник кафедри, підполковник Роман Лаврецький

 разом з доцентом кафедри підполковником Михайлом Нагірняком та групою курсантів навчального закладу поверталися з екскурсії. Під’їжджаючи до Стрия, відчули запах диму та почули гамір людей у другому вагоні. Роман Лаврецький дав команду машиністу негайно зупинити потяг, а Михайло Нагірняк з курсантами евакуювали людей з вагона, в якому через коротке замикання сталося загорання.

 

За допомогою наявних первинних засобів пожежогасіння викладачі Львівського університету МНС загасили вогонь не давши йому розповсюдитись. У результаті інциденту ніхто не постраждав, а поїзд продовжив рух у напрямку Львова.

 

Фахівці Львівського державного університету безпеки життєдіяльності МНС зазначають, що вагон пасажирського потягу може повністю згоріти приблизно за 5 хвилин. Матеріал, яким облицьовані в нас вагони - малминіт – вважається важкозаймистим. Але при температурі 200°С він виділяє токсичний газ, вдихнувши який два-три разу, ви не зможете боротися за своє життя. При пожежі в потязі особливо дорога кожна секунда ще і тому, що простір замкнутий і температура там підвищується миттєво. Навіть без диму одного ковтка розпеченого повітря достатньо, щоб обпалити легені і знепритомніти.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");