Слухай онлайн
Політика

ГУ ДФС Львівщини: Лемішовський пояснив, чому не пише заяву на звільнення

Після призначення Ігоря Кондра керівником ГУ ДФС Львівщини, тобто після 18 cерпня, він запропонував мені написати заяву на звільнення. Я, як один із двох фіналістів конкурсу на начальника ГУ ДФС Львівщини, конкурсу, який пройшов у формі громадського обговорення, заяву на звільнення вважаю за потрібне написати лише після мого звітування перед Громадською радою при ГУ ДФС. І якщо Громадська Рада вважатиме, що я повинен буду піти – я підкорюся її рішенню. Про це в коментарі Гал-інфо розповів заступник начальника ГУ ДФС Львівщини Василь Лемішовський.
Фото - "Вголос"

За його словами, протягом останніх трьох місяців він сумлінно виконував обов’язки начальника ГУ ДФС Львівщини.

«Тобто, весь час перебував у гущі останніх подій:  блокування приміщення ГУ на Стрийській, 35, шини, і все що було з цим пов’язано, періодичні, а інколи й дуже термінові зустрічі із громадськими активістами, участь в конкурсі на очільника ДФС Львівщини. Також започатковано практику співпраці бізнесу і з ДФС у формі  періодичних зустрічей із підприємцями, бухгалтерами, аудиторами. Крім цього, ніхто не знімав з нас завдання щодо виконання поточних функцій. За останні 7 місяців показники наповнення державного та місцевих бюджетів Львівщини суттєво перевиконувалися.  Відпустка мені могла лише снитись…», - сказав Василь Лемішовський.

Він додав, що після призначення керівника ГУ, 20 серпня він написав заяву щодо надання відпустки з 25 серпня на 14 календарних днів: «Відпустку я хотів використати для обстеження стану свого здоров’я, оскільки про повноцінний відпочинок із сім’єю мова вже не йшла – канікули в дітей закінчились… За останній рік я був у відпустці лише 4 дні у зв’язку із смертю близької мені людини. Проте керівником ГУ  мені було відмовлено у задоволенні моєї заяви з огляду на те, що «від мене очікують іншої заяви, тобто на звільнення, оскільки мене не бачать в складі нової команди». Також мені було заявлено, що я не є «системним податківцем» і максимум, що мені можуть запропонувати – це посаду керівника підрозділу, відповідального за зв’язки із громадськістю, оскільки «в мене це непогано виходить».

«Я справді не є «системним податківцем» в трактуванні керівника ДФС Львівщини.  Я працюю в органах ДФС лише більше року,  а на посаді заступника начальника ГУ з листопада 2014 р. Мене запрошувало на роботу в податкові органи  керівництво ДФС України, як людину «із сторони», з бізнесу. Дотичність до податкової системи я мав лише як платник податків, банківський аудитор, викладач Львівської політехніки з бухгалтерського обліку  і як автор більше як 20 книжок на тематику обліку, податків та контролю.

Складається враження, що фіскальній службі Львівщини не потрібні люди «зі сторони» - люди із бізнесу, аудиту,  права. Безумовно, в роботі податкових органів Львівщини є багато недоліків, їх  можна довго коментувати. Проте, я  пишаюсь, що отримав хороший досвід роботи в службі, мені вдалося попрацювати із сильними фахівцями ДФС Львівщини (повірте, таких є дуже багато, особливо в обласному апараті).  Нам вдалося налагодити взаємодію із бізнесом, громадськими  активістами, та водночас забезпечити надходження до бюджетів всіх рівнів на максимально можливому рівні. Конкретний результат підтверджує, що нами була обрана правильна стратегія. На жаль, ці напрацювання виявилися не потрібними «оновленій ДФС Львівщини», - сказав Лемішовський.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");