Слухай онлайн
Політика  |  Здоров'я

Лікарню швидкої допомоги Львова включено у пілотний проєкт державно-приватного партнерства

У Львові триває Екстрений медичний форум. Під час події керівник лікарні швидкої медичної допомоги Олег Самчук наголосив, що важливо мати якісну медицину по всьому місту, а тому лікарні мають змінюватись разом. Водночас у Львові реалізують пілотний медичний проєкт із залучення коштів від державних і приватних партнерів, - інформує пресслужба ЛМР.
Фото ЛМР

"Зміни - неминучі, бо медицина - стрімка галузь, яка повинна розвиватися. Ідеального варіанту стратегії немає ніде у світі, скільки країн - стільки і моделей. Тому нам треба робити свою стратегію. Звісно, вона буде недосконала, але її треба робити, всім дружньо треба над цим працювати. Бо нам треба якісну медицину всюди, у всіх лікарнях, щоб медицина захистила і пацієнтів, і лікарів. 

Лікарня швидкої допомоги є самодостатньою. Звісно, ми говорили, що ми повинні бути разом. Вже інші лікарні самі хочуть до нас приєднатися і працювати разом. Ми за ентузіазм і спільну працю, ми не є конкурентами - ми надаємо таку ж допомогу. Але лікарня швидкої - це не єдина лікарня. Є дитяча медицина, невідкладна допомога, акушерство", - розповів Олег Самчук.

Він зауважив, що вже рік у лікарні швидкої допомоги діє Гаряча лінія, однак місто запропонувало створити окрему медичну Гарячу лінію для пацієнтів, які обслуговуються у сімейних лікарів. 

"Це буде сортувальна лінія для пацієнтів - тобто кому в яку лікарню звернутися. Ця лінія має працювати з поліклініками, амбулаторіями, лікарнями і екстреною службою", - додав він.

Також Олег Самчук розповів про пілотний проєкт державно-приватного партнерства, учасницею якого є лікарня швидкої допомоги.

"В Україні зараз є програма міністерства, в межах якої три лікарні включено в державно-приватне партнерство. Серед них є лікарня швидкої. Завдяки цьому можна залучити значні кошти на медицину, працюючи з державними і приватними партнерами. Тому зараз цей пілотний проєкт буде реалізуватися у Львові. Є план розвитку лікарні швидкої допомоги, 8-ї і дитячої лікарень по забезпеченню обладнанням. Цей процес не швидкий, але це буде перший прецедент в Україні, адже такого раніше в нас не було, лише у світі", - зазначив Олег Самчук, керівник лікарні швидкої медичної допомоги. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ