Слухай онлайн
Cуспільство

Львівавтодор скасує тендер щоб прописати нові вимоги під конкретного переможця?

Як повідомила директорка ЛКП "Львівавтодору" Оксана Єстеферова, підприємство планує скасувати тендер на доступ до спеціального програмного забезпечення автоматизованої системи оплати послуг паркування у Львові.

Нагадаємо, ЛКП "Львівавтодор" провело тендер на доступ до спеціального програмного забезпечення автоматизованої системи оплати послуг паркування у Львові. При стартовій вартості тендеру в ​3 240 000 грн, в ньому перемогла компанія зі Львова, яка запропонували найнижчу ціну в 2 220 000 грн, що понад мільйон гривень менше від найближчого конкурента ТОВ "ЮНІП УКРАЇНА" з пропозицією 3 204 000 грн.

Незважаючи на значну економію коштів, керівництво ЛКП "Львівавтодор" відмовляється підписати договір з переможцем та затягує прийняття рішення.

Львівавтодор затягує мільйонний тендер де перемогла "НЕ ТА" фірма

Як стало відомо сьогодні, 5 червня, під час засідання профільної депутатської Комісії фінансів та планування бюджету, керівництво Львівавтодору вирішило скасувати даний тендер, щоб оголосити новий з "уточненим і більш чітко прописаним технічним завданням". Про це зокрема повідомила директорка ЛКП Оксана Єстеферова.

"Ми знайшли для себе те, що в технічному завданні допущені такі помилки, немає такої деталізації і той продукт, який би ми хотіли отримати ми його не отримаємо. Так це завдання розробляв Львівавтодор, ми будемо над ним працювати для того, щоб нам правильно зробити технічне завдання. Нам треба певних фахівців і консультантів, щоб вони зробили фахово тендерне завдання. Щоб отримали якісний проект", - зокрема зазначила Оксана Єстеферова.

Заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Андрій Білий визнав, що єдиною причиною, чому досі не підписаний договір з переможцем ТОВ "Культура паркування" є надто малий попередній досвід.

Андрій Білий про берлінські трамваї у Львові. Фото Гал-інфо, Олена Ляхович

"Виявили такі помилки, що наприклад компанія яка подала (пропозицію, - ред) на мільйон дешевше є львівською і ми би хотіли їх визначити переможцем, але в них досвід, вони всього на 30 тисяч контракт надали. Вони пропонують послуги на 2 мільйони показуючи контракт на 30 тисяч. Ми прийняли для себе політичне рішення скасувати тендер, оптимізувати всі вимоги до технічної тендерної документації і тоді йти повторно на тендер", - зокрема зазначив Білий.

Також Андрій Білий повідомив, що немає підстав, щоб відхилити пропозицію ТОВ "Культура паркування" і віддати перемогу іншому учаснику.

"Ви цинічно зараз говорите, що викидаєте пропозицію львівського виробника щоб підіграти монополісту, який по Україні вже натворив купу проблем, про що є достатньо інформації. Дуже цікава і патріотична позиція. Я не почув застережень крім того, що компанія немає досвіду і немає монополії в інших містах. Нічого до технічних характеристик чи технічних завдань немає. Компанія все забезпечує, економить для міста мільйон гривень і ви хочете це скасувати. З якого дива в нас під час економії є таке розкидання грошей громади", - зокрема зазначив член комісії, депутат ЛМР Валерій Веремчук.

Нагадаємо, Оксана Єстеферова до переходу на роботу у ЛКП «Львівавтодор» працювала керівником проектів та програм компанії з іноземними інвестиціями Procter&Gamble. Андрій Білий також працював в компанії Procter & Gamble на посаді керівника відділу забезпечення якості та впровадження ініціатив.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ