Слухай онлайн
Cуспільство

Львівщина лідирує за кількістю створених ОСББ

Як повідомили Гал-інфо в прес-службі Львівської ОДА, в області створено 1197 об'єднань співвласників багатоквартирних будинків. За цим показником Львівщина є першою в Україні.

Таку позитивну динаміку відзначив в.о. директора департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської облдержадміністрації Назарій Романчук у четвер, 21 січня, звітуючи про роботу за 2015 рік.

За словами Назарія Романчука, департамент і надалі працюватиме у цьому напрямку. Зокрема, вже у лютому розпочинається активна інформаційна компанія щодо створення ОСББ у Львівській області.

"Мешканці повинні розуміти, що вони є співвласниками будинків. Тому сьогодні ми максимально закликатимемо їх об’єднуватись та створювати ОСББ, - зазначила під час звіту заступник голови ОДА Ірина Гримак. - Для того, щоб заохочувати до таких об’єднань, ми залучатимемо міжнародні фонди, а також пропонуватимемо обласній раді відповідну програму підтримки. Йдеться про фінансову допомогу для того чи іншого будинку, яка стимулюватиме людей до спільного управління".

Під час звіту керівник департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства також відмітив, що Львівщина посідає й перше місце в Україні за кількістю встановлених лічильників обліку теплової енергії.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ