Слухай онлайн
Політика

Львівщина розширює співпрацю із Соціалістичною Республікою В′єтнам

Голова Львівської ОДА Маркіян Мальський зустрівся із Надзвичайним і Повноважним Послом Соціалістичної Республіки В′єтнам в Україні Нгуєн Ань Туаном, аби узгодити напрями подальшої двосторонньої співпраці. Про це Гал-інфо повідомили у прес-службі ЛОДА.
Львівщина розширює співпрацю із Соціалістичною Республікою В′єтнам

Участь у зустрічі взяв голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.

Під час зустрічі очільник області висловив сподівання на пожвавлення співробітництва України з В’єтнамом у різних сферах, передовсім в економічній.

"Львівщина зацікавлена в розвитку всебічного співробітництва з В’єтнамом, тож маємо надію бачити частіше вас і представників вашого бізнесу. Нова політична команда держави уже впроваджує чималі зміни, а Президент має чітке бачення розвитку країни. Окрім того, уряд робить конкретні кроки у процес зміцнення економіки, а боротьба з корупцією сприятиме покращенню інвестиційного клімату", - зазначив Маркіян Мальський.

Посол наголосив на великому людському потенціалі держави, зазначивши, що можливості для співпраці двох країн надзвичайно широкі.

"Українці відзначаються працелюбністю та мудрістю, а ваша історія просто вражає. Ви можете пишатися своєю державою і подавати приклад свій Європі. Ваше місце по праву – серед цивілізованої європейської спільноти. Львівщина відіграє особливу роль не лише з точки зору політичної ситуації в країні, а й з огляду на вплив, який область здійснює на стабільність економіки України", - наголосив Нгуєн Ань Туан.

В межах зустрічі сторони порушили питання розвитку туризму та співпрацю в агропромисловому секторі.

Сторони домовились про надання Посольству Соціалістичної Республіки В′єтнам в Україні детальної інформації про інвестиційну привабливість області та її економічний потенціал. Окрім того, голова ОДА звернувся до посла з проханням опрацювати можливість відкриття прямого авіасполучення між Львовом та В’єтнамом.

Нагадаємо, Німеччина надалі підтримуватиме децентралізацію в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");