Львівська борчиня Юлія Ткач – чемпіонка рейтингового міжнародного турніру “Дан Колов”

У Болгарії з 28 лютого по 3 березня проходив традиційний міжнародний турнір «Дан Колов – Нікола Петров» з видів спортивної боротьби.

У ваговій категорії до 62кг у жіночій боротьбі перемогу здобула Юлія Ткач.

“Дорога до мрії”, – так назвала свою перемогу на міжнародному турнірі львівська борчиня. Дійсно, “золото” “Дан Колов” – це дуже вагома заявка на Токіо-2020. Адже цей турнір – з серії рейтингових, на ньому здобуваються важливі рейтингові бали, за які приїхали змагатися чемпіони та призери світових першостей.

Юлія Ткач: “Це для нас дуже важливі змагання, де ми набираємо рейтингові очки до чемпіонату світу і Олімпійських ігор. Склад учасників був дуже сильним. У фіналі я перемогла чинну чемпіонку світу і господарку турніру!”

Ще одна представниця львівської школи боротьби – Алла Черкасова (найкраща спортсменка 2018 року на Львівщині) здобула бронзову нагороду у ваговій категорії 68 кг.