Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Політика

Львівська міська ТВК не розуміє, звідки кандидат на міського голову Микола Порайко взяв, що за два тижні після виборів Комісія видала більше семи тисяч виборчих бюлетенів, — Михайло Тимчишин

Львівська міська ТВК не розуміє, звідки кандидат на міського голову Микола Порайко взяв, що за два тижні після виборів Комісія видала більше семи тисяч виборчих бюлетенів, — запевнив „Гал-info” заступник голови міської Територіально-виборчої комісії Михайло Тимчишин. Нагадаємо, 19 квітня під час прес-конференції Микола Порайко повідомив, що ТВК тричі уточнювала протокол по виборах міського голови і таким чином інформація про видані бюлетені у першому та третьому протоколі відрізняється більше, ніж на 7 тис.
„Комісія справді уточнювала дані виборів міського голови Львова і змушена була складати кілька протоколів. Однак це залежить не від нас, просто на деяких виборчих дільницях відбувся перерахунок голосів, а на трьох дільницях  вибори взагалі визнали недійсними, відповідно ми мусили складати уточнюючий протокол, — зазначив Михайло Тимчишин. — Як на мене, те, що розповідають кандидати на міського голову, які оскаржують результати виборів, місцями просто балаканина, яка навіть не завжди має зміст. Вони керуються тільки своїми протоколами, а нашу інформацію постійно перекручують”.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...