Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Політика

Львівська обласна організація УНП ініціює процес об’єднання правих

Сьогодні, 13 жовтня 2006 року, голова Львівської обласної організації Української народної партії Богдан Козак звернувся з листом до голів обласних організацій партій, що сповідують національно-демократичну ідеологію, з пропозицією розпочати у форматі «круглих столів» переговори про способи консолідації, - повідомили „Гал-іnfо” у прес-службі ЛОО УНП.
Богдан Козак наголосив, що така ініціатива пов’язана із тим, що Українська народна партія принципово виступає за механізм об'єднання "знизу – догори", який дозволяє вирішувати долю партій низовим організаціям, а не "партійним генералам". Богдан Козак наголосив: «Український досвід об’єднання «згори» показав, що у демократичному суспільстві такі утворення не дають стійкого результату і є шкідливими для держави і суспільства загалом. Тому ми маємо надію, що національно-демократичні сили не наступлять знову на ті самі граблі. Сподіваюся, що переговорам на обласному рівні передуватимуть аналогічні «круглі столи» між районними осередками названих партій. Все залежатиме від їх політичної волі, і ми чекаємо на відповідь та пропозиції від наших колег – ідеологічних однодумців вже найближчим часом».
У деяких областях України, з ініціативи УНП такі переговори уже тривають. ЛОО УНП пропонує провести перший етап переговорів ще до кінця листопада.
До участі у переговорах запрошені, львівські обласні організації НРУ, КУН, ХДС, УРП «Собор», ГП «ПОРА», ПРП, ВО «Свобода», РХП, УНА та інші, партії національно-демократичного спрямування, зареєстровані у Львівській області.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...