Слухай онлайн
Економіка

Львівські аграрії виплатять орендодавцям понад 193 млн грн

Власники паїв та місцеві бюджети у поточному році отримають від сільськогосподарських товаровиробників Львівської області більше 193 млн грн. плати за користування землею, повідомсила прес-служба Держгеокадастру.

На території Львівщини працюють 1046 сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств та інших виробників аграрної продукції. Площа орендованих ними земель сільськогосподарського призначення становить більше 245 тис. гектарів. Із загальної кількості земель 243,5 тис. га аграрії орендують у власників паїв. Ще майже 2,0 тис. га державних земель передали у користування на цьогорічних земельних аукціонах, організованих спеціалістами Держгеокадастру Львівщини.

За останній рік на 5,3 тис. збільшилась кількість укладених договорів оренди з пайовиками. Виплати за користування землею зросли на 40 мільйонів гривень. Згідно укладених договорів за підсумками року орендарі сплатять власникам паїв 189 млн. гривень. За результатами ж земельних торгів до бюджетів місцевих рад аграрії перерахували майже чотири мільйони гривень плати за оренду землі.

«Під час земельних аукціонів орендна плата за землю, як правило, збільшується. Завдяки цьому, місцеві громади області отримують більше коштів, які можуть спрямувати, наприклад, на розвиток інфраструктури», - відзначив Андрій Кавецький, начальник Головного управління Держгеокадастру у Львівській області.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ

");