Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

Львівські аудитори забезпечили відшкодування втрат на суму понад 58,1 млн грн

За результатами 47 ревізій фінансово-господарської діяльності та 20 перевірок державних закупівель, проведених фахівцями Західного офісу Держаудитслужби у січні-жовтні 2022 року, виявлено 575,8 млн грн втрат матеріальних та фінансових ресурсів.

Фото: Depositphotos

Вжитими заходами забезпечено відшкодування втрат на 58,1 млн грн, у тому числі втрат матеріальних та фінансових ресурсів, виявлених контрольними заходами у попередні роки. Майже 50 млн грн з цієї суми відшкодовано бюджетних коштів. Це забезпечує повну окупність витрат, здійснених на утримання офісу.

Правоохоронним органам передано матеріали 56 ревізій та перевірок закупівель.

До адміністративної відповідальності притягнуто 90 осіб.

За наслідками розгляду одержаних матеріалів контрольних заходів, у т.ч. завершених минулого року, правоохоронні органи розпочали 12 досудових розслідувань. Матеріали 14 контрольних заходів долучено до вже розпочатих кримінальних проваджень. Також правоохоронні органи вручили 15 повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення за результатами проведених працівниками офісу контрольних заходів. У 10 випадках до об’єкта контролю, де виявлені порушення, застосовано заходи впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами.

З початку року проведено 13 державних фінансових аудитів діяльності суб'єктів господарювання, під час яких виявлено неефективні управлінські рішення або ризикові операції, що призвели чи можуть призвести до упущення вигод на суму понад 1,5 млрд грн. За результатами проведених аудитів відшкодовано втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 21,4 млн грн та упереджено таких втрат на 344,4 млн грн.

Об'єктам контролю надано 74 пропозиції для поліпшення їх фінансового стану, з них 42 виконано. Від упровадження пропозицій за результатами державних фінансових аудитів отримано економічний ефект на суму 627,1  млн грн.

Правоохоронним органам направлено 6 аудиторських звітів та 5 інформацій про результати аудитів. Матеріали 3 державних фінансових аудитів долучено до кримінальних проваджень, по 2 матеріалах розпочато досудове розслідування.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ