Слухай онлайн
Cуспільство

Львівські школярі виконали вправу навчальних стрільб

Школи Сихівського району міста Львова виконали вправу навчальних стрільб з АК-74. Про це Гал-інфо повідомив речник Львівського військового комісаріату Роман Поронюк.

Бойові стрільби проводились на полігоні “Раковець”. У даному заході взяли участь понад 200 юнаків та 12 викладачів предмету “Захист Вітчизни”. На полігоні були проведені практичні заняття з питань надання першої медичної допомоги, показ новітнього озброєння і техніки, мінновибухових пристроїв та їх класифікації, психологічна підготовка (дії особового складу в екстримальних ситуаціях), неповне розбирання та збирання АК-74, спорядження магазинів, порядок прицілювання та вибір цілей, організація харчування в польових умовах, а також практичне виконання навчальних стрільб з АК-74.

Навчально-польові збори з учнями випускних класів в рамках вивчення предмету “Захист Вітчизни” були організовані та проведені Сихівським районним військовим комісаріатом м.Львова у взаємодії з командиром військової частини 4114 НГ, з залученням голови Сихівської районної адміністрації м.Львова та представника управління освіти Львівської міської ради.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...