Слухай онлайн
Політика

Львівські УДАРівці подали позов до суду проти голосування чужими картками

Голова виконавчого комітету Львівського «УДАРу» Володимир Маліновський подав сьогодні, 21 січня, два адміністративних судових позови. Зокрема, до окружного адміністративного суду м. Києва на протиправні дії та бездіяльність голови ВР Володимира Рибака та до Вищого адміністративного суду України на протиправні дії народних депутатів фракції Партії регіонів за фактами неособистого голосування у парламенті, повідомила прес-служба ЛОО ПП "УДАР".

«Своєю «грою на піаніно» депутати більшості грубо порушують не лише Регламент ВР, за який самі ж і голосували, але й Конституцію України, гарантом якої є почесний лідер Партії регіонів Віктор Янукович», - наголосив Голова виконкому Львівського «УДАРу» Володимир Маліновський.

В «УДАРі» зазначають, що під час голосування за обрання голови Нацбанку представники фракції «УДАР» перебували в секторі Партії регіонів та зафіксували чималу кількість фактів голосування регіоналів чужими картками. Саме ці факти, на думку Володимира Маліновського, стануть доказовою базою і в його судовому позові проти народних депутатів-«кнопкодавців» та голови ВР Володимира Рибака.

Голова виконавчого комітету Львівського  «УДАРу» зауважив, що поки система «Рада-3» не буде введена в дію, УДАРівці разом з колегами по опозиції контролюватимуть письмову реєстрацію народних депутатів перед сесійними засіданнями та будуть фіксувати усі порушення регламенту представниками провладної більшості. Усі зафіксовані факти стануть доказовою базою для звернення до Конституційного суду про визнання результатів таких голосувань незаконними, та їх скасування.

Позови до Адміністативного суду готують представники партії “УДАР” в усіх регіонах Україні.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ