Слухай онлайн
Культура

Львівський історичний музей запровадить сімейний квиток

Фото - Марія Шевців, Гал-інфо
Фото - Марія Шевців, Гал-інфо
Фото - Марія Шевців, Гал-інфо
Фото - Марія Шевців, Гал-інфо
Фото - Марія Шевців, Гал-інфо
Фото - Марія Шевців, Гал-інфо
1/6
Створення музейного абонементу, започаткування благодійного фонду «Друзі ЛІМ», розширення співпраці з міжнародними науковими установами – у Львівському історичному музеї представили стратегію розвитку на 2017-2021 рр. За декілька наступних років Музей сподівається не лише привабити нових відвідувачів, але й збільшити фінансування та створити якомога більше сучасних експозицій, інформує кореспондент Гал-інфо.

За словами заступника директора ЛІМ Юрія Сілецького, нова стратегія розвитку Музею на 2017-2021 роки передбачає розширення напрямків діяльності установи, зокрема започаткування електронного обліку пам’яток та оцифрування предметів; створення сучасних експозицій, комфортного музейного простору та науково-дослідницького осередку, а також розширення джерел фінансування музею.

Під час представлення стратегії Юрій Сілецький розповів про те, як керівництво планує збільшити кількість відвідувачів ЛІМ. Так, за його словами, в Музеї запровадять спеціальний абонемент (сімейний квиток), що дозволить користуватись музейними послугами в комплексі. Окрім цього, історики хочуть удосконалити існуючі та розробити нові едукаційні програми, зокрема і для дітей, адже, за їхніми совами, більшість відвідувачів дізнаються про Музей за посередництвом шкіл. Додатково, ЛІМ планує розширити власну співпрацю з туристичними фірмами та представниками готельно-ресторанного бізнесу у Львові, а також створити благодійний фонд «Друзі Львівського історичного музею».

Щодо покращення роботи самого Музею, то керівництво планує стимулювати працівників до наукових досліджень та міжнародних стажувань, а також активізувати роботу над виданням «Наукових записок» ЛІМ.

Реалізації стратегії розпочнеться одразу ж після того, як місцева влада її затвердить, запевнив директор Музею Роман Чмелик. На це вищим органам управління може знадобитись як місяць, так і півроку, зауважив він.

Розробка нової стратегії розвитку Львівського історичного музею тривала близько року. До її підготовки залучили колектив установи, а також мистецтвознавців та науковців з інших львівських музеїв. 

У Львові може з’явитись Музей історії міста

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ