Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Культура

Львів’ян кличуть на лекцію Анатолія Гурина “Модерні аптеки Львова: від 29 -ї до 50 +”

У вівторок, 28 листопада 2023 року о 17.00, у Львівському палаці мистецтв (вул. Коперника, 17) відбудеться лекція екскурсовода інтерактивного музею “D.S. Таємна аптека”, краєзнавця Гурина Анатолія “Модерні аптеки Львова: від 29 -ї до 50 +”.

Подія організована у співпраці Українського Фотографічного Товариства (УФОТО), Львівського Фотомузею, Інтерактивного музею D.S.Таємна Аптека та Львівського палацу мистецтв.

Разом з лектором продовжимо відкривати незаслужено забуті сторінки з історії львівських аптек. В міжвоєнний період ХХ ст. у Львові була відкрито більше 20 приватних аптек. Вони знаходилися як в центрі міста так і на його околицях. В цей період також потужно розвивається мережа “соціальних аптек” або ж “аптек каси хворих”.

Дещо сповільнило розвиток аптечної справи в місті закриття фармацевтичного відділення у Львівському університеті. А світова економічна криза 30-их років торкнулася і аптечної галузі. Однак аптеки відкривалися. Станом на 1939 рік в місті їх вже було понад 50.

Про те хто були їх власниками і де вони знаходилися, цікаві і трагічні сторінки з їх історії запрошуємо послухати 28 листопада о 17.00 год. в лекції екскурсовода інтерактивного музею “D.S. Таємна аптека”, краєзнавця Гурина Анатолія.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ