Львів’янки зібрали урожай нагород на чемпіонаті України з вільної боротьби

На чемпіонаті України львівські борчині здобули 14 медалей та перше місце у командному заліку

У  Хмельницькому завершився  чемпіонат України з боротьби серед жінок, який був одним зі стартів для відбору на чемпіонат Європи-2019.

Представниці львівської школи боротьби завоювали 14 медалей, з них чотири  найвищого ґатунку.

Чемпіонками України стали Оксана Лівач (вагова категорія 50 кг), Ангеліна Лисак (в/к 59 кг),  Алла Черкасова (в/к 68 кг) та Романа Вовчак (в/к 76 кг).

Срібні медалі вибороли Марія Винник (в/к 50 кг), Яна Сорока (в/к 55 кг) та Юлія Ткач (в/к 62 кг).

На третю сходинку борцівського п’єдесталу у своїх вагових категоріях піднялися Вероніка Рябоволова та Богдана Ящук (50 кг), Тетяна Польова та Демко Христина-Зоряна (55 кг), Тетяна Кіт (57 кг), Анастасія Боженко (62 кг), Софія Шишак (72 кг).

Медальні успіхи наших борчинь забезпечили Львівській області перше загальнокомандне місце.