Слухай онлайн
Політика

Максимов заперечує, що у справі вбивства Дацка фігурує родич загиблого

Максимов заперечує, що у справі вбивства Дацка фігурує родич загиблого. Як запевнив „Гал-info” головний правоохоронець області, йому про це нічого не відомо і така інформація не відповідає дійсності.
Поряд з тим, як повідомляє „Комерсант-Україна”: „Як стало відомо, у справі Дацка фігурує його найближчий родич (його ім’я не розголошують в інтересах слідства). За інформацією достовірного джерела в правоохоронних органах, згаданий родич є ключовою фігурою в декількох слідчих версіях мотивів убивства. Річ у тім, що кілька років тому Богдан Дацко переніс інфаркт і став частково паралізованим. Родина, за словами джерел, близьких до діяльності підприємства, не брала участі в догляді за хворим, і всі турботи про нього взяла на себе юрист підприємства. Жінка вчила Богдана Дацка заново говорити, ходити й підтримувала аж до видужання. Вона працювала з паном Дацком від самого початку створення Склодзеркального заводу й раніше придбала 12% акцій підприємства. За інформацією джерела, аж до вбивства пана Дацка його близькі вимагали в нього виключити юриста із числа співзасновників підприємства, перекупити в неї акції або змусити переуступити право власності на них.
Крім того, за інформацією слідства, один із близьких родичів пана Дацка наполягав на добровільній передачі частини земельної ділянки заводу кримській фірмі «Консоль», пропонував відмовитися від купленої недавно земельної ділянки в Києві і, як стало відомо, судився з ним за нерухомість заводу ще в 2005 році.
Слідство, за словами джерела, також не виключає, що до вбивства Богдана Дацка може мати причетність чоловік юристки й співвласниці підприємства, який сьогодні втретє відбуває покарання у в’язниці на території Львівської області. Однією з версій також є ревнощі ув’язненого до пана Дацка”.
Нагадаємо, директора ТзОВ „Галімпекс-Склодзеркальний завод” Богдана Дацка розстріляли 14 листопада на прохідній заводу.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...