Слухай онлайн
Cуспільство

Медиків запрошують у паломницьку поїздку до Манявського монастиря

Благодійна організація "Eleos-Lviv" запрошує медиків у паломницьку поїздку до Манявського монастиря. Поїздка відбудеться 26 червня 2021 року. Виїзд буде о 06.30 год від Свято-Покровського кафедрального собору ПЦУ (вул. Грушевського, 2).

"Eleos-Lviv" - це благодійна організація, яка діє у Львівсько-Сокальській єпархії та представляє соціальне служіння ПЦУ. Головною метою є допомогти людям, які опинилися у складних життєвих обставинах. Також одним із напрямків нашої діяльності є впровадження медичного капеланства, тому для цієї паломницької поїздки ми вибрали медичних працівників, які в теперішній час дуже багато працюють, та потребують як фізичного, так і духовного відпочинку.

Для поїздки ми вибрали Манявський монастир, або як ще у нас говорять - Український Афон. Цей монастир знаходиться у горах і оточений лісом. Коли туди потрапляєш, то забуваєш про всі проблеми та духовно відновлюєшся. А ще напередодні нашої поїздки церква святкує свято на честь Чудотворної ікони Матері Божої Манявської, тому це ще одна гарна нагода там побувати", - розповів о. Іван Данилів, керівник організації "Eleos –Lviv".

Для участі у поїздці необхідно зареєструватися за тел. 097 950 78 73 о. Іван.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ