Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Політика

Механізм відключення житлових будинків від централізованого опалення та постачання гарячої води удосконалять

Міський голова Львова Андрій Садовий підписав рішення виконавчого комітету Львівської міської ради, згідно з яким  буде вдосконалено механізм надання дозволів на відключення окремих приміщень житлових будинків від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води при відмові споживачів, - повідомили у відділі громадських зв’язків Львівської міської ради.
Внесено зміни і доповнення до рішення виконавчого комітету Львівської міської ради від 10.03.2006 р. «Про утворення постійно діючих міжвідомчих комісій з розгляду питань, пов’язаних з відключенням споживачів від мереж центрального опалення і гарячого водопостачання при виконкомі міської ради та районних адміністраціях». Тепер міжвідомчі комісії можуть одразу надавати дозвіл на виготовлення робочого проекту на  влаштування систем автономного теплопостачання будинків і його погоджувати. Дотепер це відбувалось у два етапи.
Крім того, щоб не погіршити якість водопостачання у будинку при зміні схеми теплопостачання, з ЛМКП «Львівводоканалом» має бути відповідне погодження. Також ВАТ «Львівобленерго» робить висновки про можливість влаштування системи автономного опалення у будинку або споруді.
 З березня до липня цього року 1 500 мешканців подали заяви на встановлення автономного опалення. Їм видано дозволи на виготовлення робочого проекту. Близько 150 заявникам вже видано дозвіл на виконання робіт з від’єднання від мережі централізованого опалення та постачання гарячої води. 
 
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...