Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Економіка

Мережевий оператор InterContinental заходить у Львів

Сьогодні, 6 вересня, в приміщенні міськради підписали протокол про наміри, яким буде зафіксовано комерційні умови співпраці групи InterContinental та готелю «Гранд-Готель». Це дозволить у найближчі місяці підписати угоду про співпрацю.повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Протокол про наміри підписали Арон Лібінсон, віце-президент компанії InterContinental Hotels Group з розвитку в СНД та Григорій Козловський, генеральний директор ТОВ «Холдинг «Гранд Готель».

Як зазначив заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко, поява такого мережевого оператора у Львові – це велике досягнення для міста і можливість ще більшого розвитку в галузі ділової індустрії. У Львові група InterContinental пропонує відкрити готель рівня 4-5* за міжнародною класифікацією.

«Для міста надзвичайно важливо, що міжнародний готельний оператор погодився тут працювати. Це дасть позитивний розвиток індустрії ділової гостинності, ще раз підкреслить привабливість міста Львова для іноземних інвесторів і буде сигналом для тих, хто ще думає, чи інвестувати у Львів, що тут безпечно, і тут готові допомагати інвестору. Те, що мережевий оператор такого рівня заходить у Львів, – це велика промоція для нашого міста, Львів долучився до багатотисячної мережі групи InterContinental. Сьогодні насправді важливий день – міжнародний бренд приходить до Львова. Це насправді підсилює наше місто, воно стає ще привітнішим та ще кращим», - зазначив Андрій Москаленко.

«На мою думку, це найкраще місто в Україні. І я дуже задоволений, що один з наших найкращих брендів – Crowne Plaza – буде мати один з найкращих готелів тут, у Львові. Цього б не сталося, якби кілька місяців тому ми не зустрілися з мером Андрієм Садовим, і він не сказав мені, що місто має велику потребу і зацікавлення в тому, аби мати в себе міжнародний готель такого рівня. Я знаю Гранд Готель, я знаю, яким він був славетним у минулому, і я дуже пишаюсь, що він стане одним із наших брендових готелів. Сьогодні ми підписали протокол про наміри. Це ще не остаточна угода – ми над нею працюємо, і збираємось незабаром її підписати. А вже наступного року сподіваюсь разом із вами усіма відсвяткувати відкриття нового готелю Crowne Plaza», - зазначив Арон Лібінсон, віце-президент компанії InterContinental Hotels Group з розвитку в СНД.

«Це визначна подія, не тільки в моєму особистому житті, а, напевно, у житті міста, оскільки бажання львівського бізнесмена співпало з бажаннями міста Львова. Проект є більш значущим, ніж можливо це собі уявити. Це є перша сітка, з дуже великою мережею по світу, вона є лідером у світі. Тобто, початок як для Львова є дуже хороший, дуже значущий. Подія, яка не обійшлась без міської ради. Це, власне відповідь тим бізнесменам, які нарікають, що в нас немає конструктиву, нема взаєморозуміння з міською радою. Щодо цього сьогоднішнього договору ішли переговори близько 11 місяців, де ми шукали компромісу, де InterContinental  хотів не щось таке 3-х чи 4-х зіркове, а, власне, асоціював Львів як найкраще місто в Україні і хотів сюди принести найкращий бренд. Тому ті переговори були важкими. Я дякую InterContinental, який жорстко, але лояльно і з любов`ю віднісся до цього договору.

Туристи будуть бачити, що ми робимо все для того, щоб вони почували себе комфортно. З такою чудовою, великою, дійсно улюбленою сіткою, місто стане ще привабливішим, і думаю, це дозволить збільшити кількість туристів, на що ми сподіваємось, бо Львів дійсно відкрите місто для цілого світу», - зазначив Григорій Козловський, генеральний директор ТОВ «Холдинг «Гранд Готель».

Довідка

InterContinental Hotels Group (IHG) - міжнародна компанія, готельний оператор зі штаб-квартирою в Великобританії.

Intercontinental Hotels Group створена в 2003 році і управляє найбільшою в світі мережею готелів за кількістю номерного фонду. Кожен з її брендів має свій дух, свою історію. Одні бренди мають більш, ніж піввікову історію, інші бренди молоді та амбітні.

IHG - це найвищі стандарти обслуговування в кожному готелі в будь-якій країні світу.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ