Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Економіка

Місцеві бюджети Львівщини перевиконані на 466 млн грн

У січні – листопаді 2023 року до загального фонду місцевих бюджетів Львівської області надійшло 30,7 млрд грн податків. Із них 4,9 млрд грн – до обласного бюджету. Про це інформує пресслужба ЛОР.
Фото ілюстративне. Олена Ляхович, Гал-інфо

План 11 місяців по області перевиконано на 1,5%, по обласному бюджету – на 3,6%. Понад план загалом мобілізовано 466 млн грн. Рівень виконання річних планових показників по області становить 94%, по обласному бюджету – 96%.

Про це інформують у департаменті фінансів Львівської ОВА.

«Як і очікувалося, виконання планових завдань та динаміка порівняно з минулим роком за доходами місцевих бюджетів помітно погіршилися на 1 грудня. Це пов’язано з тим, що податок на доходи фізичних осіб з військових, який у жовтні – листопаді ще надходив до місцевих бюджетів, повністю перераховано до держбюджету. Загалом 27 листопада від усіх бюджетів Львівщини до державного бюджету перераховано понад 1 млрд грн.

Порівняно з відповідним періодом 2022 року надходження по області зросли на 15%, по обласному бюджету – на 10%.

До державного бюджету платники Львівщини перерахували 89,3 млрд грн, що на 19,6 млрд грн або 28% більше порівняно з відповідним періодом торік», - повідомили в профільному департаменті.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ