Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Політика

З бюджету Львівщини скерують понад 2 млн грн на потреби Сил оборони

Сьогодні, 24 травня, під час засідання експертної комісії в межах Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області на 2021-2025 роки затвердили виділення 8 підприємствам – 2,175 млн грн фінансової допомоги на виготовлення товарів для потреб Сил оборони.
фото Олена Ляхович, Гал-інфо

Участь у роботі комісії взяв депутат Львівської обласної ради Володимир Хархаліс.

Про це повідомив департамент економічної політики Львівської ОВА, – інформує ЛОР.

У межах Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області на 2021 – 2025 роки передбачена безповоротна фінансова допомога з обласного бюджету підприємствам на виробництво товарів для потреб ЗСУ (військових частин, інших військових формувань) або правоохоронних органів, які беруть участь у виконанні завдань з оборони держави, у розмірі 50% (від 100 до 300 тис. грн) від загальної суми вироблених товарів.

Скористатися цією можливістю можуть: благодійні організації (фонди), громадські організації, волонтери, суб’єкти підприємницької діяльності. Акредитація на участь у програмі триває.

У межах засідання також погодили фінансову допомогу для 13 підприємців-ветеранів на загальну суму 2,047 млн грн та підтримали надання ваучерів для 24 підприємців на суму – 1,358 млн грн.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ