Слухай онлайн
Cуспільство

Молодь з інвалідністю запрошують на навчання сучасній IT-професії

ЮНІСЕФ спільно з компанією EPAM запускають програму навчання сучасній IT-професії для молоді з інвалідністю. Долучитися до програми можуть мешканці 35 громад-учасниць ініціативи ЮНІСЕФ «Громада, дружня до дітей та молоді». Учасники, які успішно пройдуть навчання, отримають можливість співпраці.
Фото Олена Ляхович, світлина ілюстративна

Про це інформує пресслужба ЛМР.

Особливість курсу – інклюзивний підхід до навчання. Учасники програми навчатимуться у групі з іншими студентами, проте будуть отримувати додаткову менторську підтримку від спеціалістів ЕРАМ, а також зможуть відвідувати заняття з англійської мови. Серед головних вимог до учасників – бажання розвиватися в новій професії, базові технічні знання та володіння англійською на початковому рівні. 

«DevOps – це перспективний напрямок в IТ, який дає можливість працювати віддалено і бути конкуренто спроможним на міжнародному ринку праці. Для нас важливо, щоб кожна молода людина в Україні могла реалізувати своє право на якісну освіту, цікаву роботу з достойною оплатою. Цей та інші наші проекти спрямовані на зниження бар'єрів в освіті та створення інклюзивного середовища для професійного зростання. Ми вдячні ЮНІСЕФ за партнерство, яке, ми певні, приведе до появи нових талантів в компанії», – коментує Азіза Хамідова, експерт КСО-проектів ЕРАМ Україна.

Ще до пандемії люди з інвалідністю відчували серйозну нерівність у контексті доступу до освіти та соціальної участі. Наслідки COVID тільки поглибили ці бар'єри та нерівність. 

Реєстрація відкрита для мешканців громад ініціативи «Громада, дружня до дітей та молоді»

«Для молоді з інвалідністю соціальне виключення та ізоляція, брак освітніх та економічних можливостей – це щоденний досвід. Нерівність, з якою вони стикаються в дитинстві, впливає на їхнє майбутнє. Важливо продовжувати працювати над подоланням бар’єрів, які стоять на шляху дітей з інвалідністю, і разом з тим створювати можливості для молоді, аби вони могли реалізувати свій потенціал і були конкурентно спроможними на ринку праці», - зазначає Наталія Бородчук, керівниця проектів із соціальної політики ЮНІСЕФ. 

Відбір на програму і навчання буде проходити у кілька етапів. Для участі у відборі на програму необхідно заповнити заявку. Наприкінці вересня кандидати зможуть більш детально дізнатись про курс на ознайомчому вебінарі. Відбір учасників буде проходити на основі тесту та усної співбесіди. Навчання триватиме до 6 місяців, по 2-3 заняття на тиждень в онлайн-форматі. Учасники, які успішно пройдуть усі етапи навчання, матимуть шанс приєднатись до команди ЕРАМ.

Більш детальну інформацію про ЮНІСЕФ та його роботу з дітьми можна знайти на сайті www.unicef.org.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ