Слухай онлайн
Політика  |  Війна на Донбасі

Москва має припинити військове нагнітання, - Кулеба

Україна та партнери нашої держави констатують системне загострення Росією безпекової ситуації у Донецькій та Луганській областях та в Криму на тлі небажання Російської Федерації підтвердити свою відданість режиму припинення вогню. Про це йдеться у поширеній МЗС заяві міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби.

У заяві сказано, що нинішня ескалація з боку Російської Федерації є системною та наймасштабнішою за останні роки.

"Своїми діями Російська Федерація завела ситуацію у глухий кут, вихід з якого лише один: дипломатія.

Москва має припинити військове нагнітання, негайно і беззастережно підтвердити свою відданість політико-дипломатичному врегулюванню та режиму припинення вогню.

Україна разом з Німеччиною та Францією як посередниками у Нормандському форматі роблять все можливе, аби спонукати Росію до конструктивного переговорного процесу. Інші наші партнери, зокрема США, Канада, Велика Британія, НАТО, також виступають за продовження Росією переговорів.

Яку б дезінформацію не поширювала Росія, запевняю: Україна надаватиме пріоритет політико-дипломатичним шляхам врегулювання, адже мир та життя людей є фундаментальною цінністю для нашої держави", - йдеться у заяві.

Нагадаємо, як повідомляло Гал-інфо, армія РФ почала масштабні навчання в окупованому Криму та Кубані.

Також Європейське командування збройних сил США привело війська у бойову готовність найвищого рівня після того, як окупанти на Донбасі порушили режим припинення вогню і вбили чотирьох українських військових, і Росія почала стягувати війська до кордону з Україною.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ