Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

Моторне масло 5W40: життєва сила вашого двигуна

олива 5W40 в exist.ua

Моторна олива 5W40 є невід'ємною частиною автомобільної системи, що забезпечує надійну роботу двигуна та його довговічність. Цей тип оливи підходить для використання в різних кліматичних умовах завдяки своїм в'язкісним характеристикам. Він забезпечує легкий запуск двигуна в холодну пору року та ефективний захист за високих температур. Моторна олива 5W40 слугує для змащування рухомих частин, запобігаючи їхньому зношуванню, а також допомагає утримувати двигун у чистоті, запобігаючи утворенню відкладень і шламу. Крім того, воно впливає на зниження споживання палива та мінімізацію викидів шкідливих речовин. Ціна на таке мастило варіюється залежно від виробника та якості, але в будь-якому разі, вибір якісного продукту — це інвестиція в довгострокову роботу вашого автомобіля.

Типи основ моторних олив 5W40: вибір для кожного двигуна

Моторні оливи діляться на три основні типи за своєю базою:

 • Синтетичні: забезпечують найкращий захист і продуктивність, особливо в екстремальних умовах. Вони довше зберігають свої робочі характеристики і краще захищають двигун від зносу.
 • Напівсинтетичні: являють собою компроміс між синтетичними і мінеральними оливами, поєднуючи в собі хороші захисні властивості і прийнятну ціну.
 • Мінеральні: підходять для старих моделей автомобілів, які не потребують високих експлуатаційних характеристик масла. Вони більш доступні за ціною, але вимагають більш частої заміни.

Чим загрожує затримка із заміною масла

Несвоєчасна заміна оливи в двигуні автомобіля може призвести до цілої низки серйозних наслідків, які негативно позначаться на роботі мотора і потребуватимуть значних фінансових витрат на ремонт. Старе масло втрачає свої змащувальні властивості, що призводить до збільшення тертя між рухомими частинами двигуна. Це прискорює їхній знос і може призвести до перегріву і заклинювання мотора. Крім того, через погіршення антикорозійних і очисних властивостей оливи в двигуні можуть утворитися відкладення і нагар, які засмічують канали змащення і погіршують циркуляцію оливи. Це, своєю чергою, може спричинити зниження потужності двигуна, збільшення витрати палива і підвищення викидів шкідливих речовин в атмосферу. Важливо розуміти, що регулярна заміна оливи - це не просто рекомендація виробника, а й необхідна умова для підтримання вашого автомобіля в оптимальному робочому стані та запобігання дорогим поломкам.

олива 5W-40 в Exist.ua

Як вибрати масло 5W40

Під час вибору слід враховувати кілька ключових аспектів:

 1. Відповідність специфікаціям автомобіля: Перевірте інструкцію з експлуатації вашого автомобіля та виберіть оливу, яка відповідає вимогам виробника щодо в'язкості та продуктивних характеристик.
 2. Тип оливи: Визначте, який тип оливи найкраще підходить для вашого автомобіля — синтетична, напівсинтетична або мінеральна. Синтетичні оливи забезпечують кращий захист і продуктивність, особливо в екстремальних умовах.
 3. Сезонне використання: Переконайтеся, що обрана олива 5W-40 підходить для кліматичних умов, у яких ви зазвичай експлуатуєте автомобіль, оскільки вона забезпечує хорошу роботу двигуна як у холодну, так і в теплу погоду.
 4. Схвалення та сертифікати: Шукайте оливи, які мають схвалення від провідних виробників автомобілів і відповідають міжнародним стандартам якості, таким як API та ACEA.
 5. Репутація бренду: Віддайте перевагу перевіреним і надійним брендам, які зарекомендували себе на ринку, таким як Total, Mobil, Elf, Shell, Castrol.
 6. Відгуки користувачів: Прочитайте відгуки інших власників автомобілів про різні оливи 5W-40, щоб оцінити їхню реальну ефективність і чи підходять вони для вашого типу водіння.

Застосовуючи ці поради, ви знайдете відповідну оливу, що гарантує стабільну роботу вашого мотора, яка до того ж збільшує його експлуатаційний термін.

Популярні бренди моторних олив SAE 5W40 на ринку

 • Total: пропонує високоякісні моторні оливи для різних типів двигунів.
 • Mobil: славиться інноваціями у сфері мастильних матеріалів.
 • Elf: спеціалізується на виробництві олив для автоспорту та повсякденної експлуатації.
 • Shell: пропонує широкий асортимент олив, адаптованих до різних умов експлуатації.
 • Castrol: зарекомендував себе як виробник високопродуктивних моторних олив для всіх типів автомобілів.

Плюси придбання моторного масла через магазин Exist.ua

Обираючи масло для двигуна в магазині Exist.ua, ви отримуєте не тільки широкий асортимент продукції, а й гарантію якості на кожен товар. Магазин пропонує зручний додаток для iOS і Android, що дозволяє з легкістю підібрати необхідний продукт. Відгуки та рейтинги на товари допоможуть зробити усвідомлений вибір, а call-center завжди готовий відповісти на ваші запитання. Доставка здійснюється поштовими службами Нова пошта та Укрпошта, а також доступні пункти самовивозу.

Отже, моторна олива 5w40 відіграє ключову роль у підтримці вашого автомобіля в робочому стані. Від вибору типу оливи залежать не тільки продуктивність і надійність двигуна, але і його термін служби. Пам'ятайте про важливість своєчасної заміни масла, щоб уникнути дорогого ремонту. У магазині Exist.ua ви завжди знайдете широкий асортимент моторних олив від провідних брендів, які забезпечать вашому автомобілю надійний захист і довговічність. Не відкладайте турботу про ваш автомобіль — завітайте до нашого магазину вже сьогодні!

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ