Слухай онлайн
Здоров'я

МОЗ: У липні стартуватиме підготовчий етап програми "Безкоштовна діагностика"

Перший етап проекту ʺБезкоштовна діагностикаʺ розпочнеться в липні і передбачає підготовчу роботу на рівні медзакладів.

Згодом перелік безоплатних діагностичних послуг, затверджений Кабінетом Міністрів України, буде доступний пацієнтам по всій Україні.

Підготовчий етап програми ʺБезкоштовна діагностикаʺ включає підготовку консультативно-діагностичних центрів та поліклінік у лікарнях до переходу на новий принцип фінансування - ʺгроші йдуть за пацієнтомʺ.

Адміністрування такої програми по всій країні передбачає великий обсяг попередньої підготовки як з боку самих медзакладів, так і з боку МОЗ України та НСЗУ. Йдеться про забезпечення автономізації, комп’ютеризації, наявності належного обладнання, відповідно до сформованих вимог, рівний доступ до послуг по всій Україні тощо.

З боку МОЗ та НСЗУ триває робота над усіма аспектами програми ʺБезкоштовна діагностикаʺ: консультації з лікарями-спеціалістами, робота над новим додатковим функціоналом електронної системи eHealth, аналіз великих обсягу даних, що збираються з регіонів.

Програма ʺБезкоштовна діагностикаʺ - це один з підготовчих етапів розробки першої Програми медичних гарантій, з якої у 2020 році розпочнуться зміни у оплаті медичних послуг на всіх рівнях медичної допомоги: первинної, спеціалізованої амбулаторної, стаціонарної медичної допомоги, а також екстреної, паліативної та реабілітаційної допомоги. Програма медичних гарантій буде ухвалена Верховною Радою разом з Державним бюджетом.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");