Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

Мирон Маркевич отримав візднаку Президента України "За гуманітарну участь в АТО"

За поданням Державної прикордонної служби України Президент України Петро Порошенко нагородив Мирона Маркевича відзнакою «За гуманітарну участь в Антитерористичній операції».

Відзнаку вручив голова Державної прикордонної служби України Петро Цигикал. Заслужений тренер України, голова Комітету національних збірних команд ФФУ, член Виконкому Асоціації ветеранів футболу України Мирон Маркевич неодноразово навідувався на Схід до військовослужбовців, які несуть службу в зоні Операції об’єднаних сил, підтримував захисників України на передовій як морально, так і фінансово.

«Нам приємно, що така авторитетна людина, як ви, завжди поруч із прикордонниками. Організовуєте матчі дружби, піднімаєте бойовий і моральний дух військових. Вони пишаються дружбою з вами, ми пишаємося, що маємо такого друга, і дякуємо вам щиро за всебічну підтримку. Україна переможе!» — сказав під час вручення відзнаки Президента України Петро Цигикал.

«Дякую нашим хлопцям, які боронять рубежі держави. Їхній внесок у розвиток України — безцінний. Героям слава!» — сказав Мирон Маркевич.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ