Сьогодні, до Дня Української Державності, відбулась десята церемонія, на якій відзнаками (посмертно) нагородили 30 львів’ян, які загинули від рук окупантів. Нагороди вручили родинам захисників.
У великій сесійній залі міської ради розставили прапори усіх структур Збройних Сил України. Також запалили свічку як символ вічної пам’яті про Героїв. Розпочали з урочистого виконання Державного Гімну.
«Сьогодні у нас – День Державності. Держава є тоді, коли люди хочуть, щоб вона була. Ваші рідні не просто хотіли – вони віддали життя за нашу Державу. І маючи таких небесних захисників, вона буде завжди.
Наш обов’язок – пам’ятати кожного, хто віддав життя, щоби ми жили у вільній Державі. Для мене велика честь сьогодні вшанувати кожного Героя Орденом святого Юрія – римського лицаря. Дай Боже усім нам сили і мудрості з честю та гідністю пройти ті випробування, в яких ми сьогодні живемо», - сказав міський голова Львова Андрій Садовий.
Відзнаки вручали: міський голова Львова Андрій Садовий; командувач Повітряного командування «Захід» – генерал-майор Борис Генов; начальник Західного територіального управління Національної гвардії України – бригадний генерал Олександр Буравков; виконувач обов’язків начальника Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України – бригадний генерал Олександр Рибак; начальник Львівського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки – полковник Денис Сахацький.
![](/im/printer.png)