Слухай онлайн
Війна з Росією  |  Політика

"МЗС ДНР" просить про визнання у Болівії, Венесуели, Куби, Еквадору, Нікарагуа, Домініки, Антигуа і Барбуда, Сент-Вінсент і Гренадіни та Сент-Люсії

Лідери терористичних "республік" звернулися відразу до дев'яти латиноамериканських країн з проханням визнання на найвищому міжнародному рівні. Зокрема, про це повідомляють "Українські новини" з посиланням на так зване "Міністерство закордонних справ ДНР".

У своєму зверненні лідери бойовиків "ДНР" закликають країни Латинської Америки згадати про роки "агресії" з боку США та підтримати "ДНР", яка "веде жестоку війну..із злочинним київським режимом..за спиною західних ляльководів".

До складу Боліваріанського альянсу входять дев'ять країн: Болівія, Венесуела, Куба, Еквадор, Нікарагуа, Домініка, Антигуа і Барбуда, Сент-Вінсент і Гренадіни та Сент-Люсія. Союз був створений у 2004 році відомими антиамериканськими лідерами Уго Чавесом (екс-президентом Венесуели) і Фіделем Кастро (лідером Куби), які проповідували соціалізм.  

У той же час, з кінця 2014 року між США та ідеологом створення АЛБА Кубою почалося налагодження дипломатичних відносин. Так, 21 січня пройдуть перші за 54 роки переговори між Кубою і США.

Дзеркало тижня

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ